У Петербурзі протестували проти анексії Криму Рекомендовані

У Петербурзі протестували проти анексії Криму

Учасники акції вважають, що анексія спричинила за собою негативні наслідки для Росії. Участники акции против аннексии Крыма english.kyodonews.jp

Учасники акції провели серію одиночних пікетів з плакатами в руках. 21 березня в Санкт-Петербурзі десять активістів коаліції "Демократичний Петербург" провели акцію протесту "Ціна Криму", спрямовану проти анексії Росією автономної республіки.

 

Учасники акції впевнені, що анексія спричинила за собою збільшення витрат на озброєння, зменшення зарплат, скорочення витрат на медицину, освіту та інші соціальні потреби, повідомляє Крим.Реалії. "Наша акція приурочена до річниці анексії Криму. Більшість плакатів присвячені ситуації в Росії після цієї події - це збільшення цін на продукти харчування в два рази, це санкції західних країн і так звані "самосанкції" - ідіотизм, який позбавив наших громадян можливості купувати якісні продукти харчування з країн ЄС.

При цьому наші продукти подорожчали вдвічі. Так що ситуація дуже важка. Але в мене інший плакат: "Кримнаш" - це повторна депортація кримських татар", - сказав організатор акції Всеволод Нелаєв.

Медіа

Останнє редагуванняПонеділок, 23 березня 2015 15:51

1 коментар

вгору