У Кремлі розповіли, навіщо Керрі їде до Путіна і Лаврова

У Кремлі розповіли, навіщо Керрі їде до Путіна і Лаврова

На зустрічі президента РФ Володимира Путіна з держсекретарем США Джоном Керрі у вівторок буде присутній глава МЗС РФ Сергій Лавров, порядок денний – "максимально великий", повідомляють у Кремлі.
"Сьогодні президент прийме держсекретаря Керрі. На зустрічі буде також Лавров, який до цього проведе з Керрі грунтовні переговори. Міністр і держсекретар проінформують президента про результати своїх контактів", – сказав журналістам прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков.
Говорячи про теми майбутніх переговорів Путіна і Керрі, Пєсков сказав: "Порядок денний максимально великий – спочатку двосторонні відносини, а потім вже всі "гарячі точки".
Так він відповів на запитання, чи буде обговорюватися України, Сирія та Іран.
При цьому, говорячи про те, чи будуть обговорюватися санкції, прес-секретар президента сказав: "Ми неодноразово говорили, що це не наша тема. Це не питання нашого порядку денного. Але якщо наші співрозмовники піднімають цю тему, то ми, природно, висловлюємо свою позицію".
Нагадаємо, що раніше Пєсков заявляв, що  Москва позитивно оцінює візит Керрі в РФ.
Читайте також: У Кремлі поки не хочуть говорити про розширення "нормандського формату" Москва позитивно оцінює приїзд Керрі в Росію - Пєсков У Кремлі прокоментували слова Порошенка, який подякував західним лідерам за відмову приїхати в Москву на 9 травня Росія не може погодитися на введення миротворців в Україну - Пєсков Пєсков: Позиція Кремля у справі Савченко не змінилася

Медіа

вгору