США продовжать тиск на Росію, щоб вона несла економічні втрати – Ернест

США продовжать тиск на Росію, щоб вона несла економічні втрати – Ернест

Захід буде ізолювати РФ, поки вона не почне виконувати Мінські домовленості

Адміністрація США виступила за чинення подальшого тиску на Росію. Про це заявив прес-секретар Білого дому Джош Ернест, передає Bloomberg.

За його словами, Вашингтон збирається продовжити тісну роботу з європейськими партнерами з чинення додаткового тиску на Росію і продовження її ізоляції до тих пір, поки вона не почне робити кроки, передбачені мінськими домовленостями.

"На жаль, ми не побачили виконання мінських зобов'язань з боку Росії", – сказав Ернест, додавши, що США і європейські партнери продовжать "ізоляцію Росії, щоб вона понесла економічні витрати за дестабілізацію України". Прес-секретар Білого дому також заявив, що Росія продовжує постачати бойовиків зброєю, матеріалами і навіть фахівцями.

На конкретне питання журналіста про можливість посилення санкцій проти Росії Ернест відповів, що США можуть надавати подальший тиск на Росію, зберігаючи санкції в поточному обсязі.

На його думку, збереження режиму санкцій зробить Росію більш ізольованою, а негативні наслідки цієї ізоляції комбінуватимуться і погіршувати ситуацію в країні.

 

Медіа

вгору