Екс президент Грузії М. Саакашвілі у розпачі.

Екс президент Грузії М. Саакашвілі у розпачі.

Як повідомляє близьке оточення в Києві, Михайло Саакашвілі у розпачі, адже витратив більше грошей ніж заплановано та всеж таки не зміг зібрати 10 тисяч людей на антиурядову акцию заплановану на 21 березня в Тбілісі.

 

"Я, всіх вас зробив міліонерами, а ви мене зрадили! Де обіцяні 50 тисяч! Зганьбили мене на весь світ!

Повз вас просочується вся інформація!

Як стало всім відомо про мої переговори з Маргелашвілі?!

Гіга! я всім покажу, запам'ятайте це, не думайте, що у мене не вистачить сил!"


Нагадаємо про опубліковану нещодавно розмову Саакашвілі та Маргелашвілі: Саакашвілі з підтримкою Петра Порошенко планує скинути керівництво Грузії!

Джерело з близького оточення Президента Петра Порошенко повідомило, що екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі та теперішній президент Грузії Георгій Маргвелашвілі, мали зустріч в Києві 22-го лютого 2015 року.

 Саакашвілі звернувся до Маргвелашвілі з проханням підтримати відставку керівництва держави,

«вигнати хлопчиська Гарибашвілі та знищити путінського торгаша олігарха Бідзіна Іванішвілі».

Саакашвілі сказав, що в кінці березня буде, масова акція з вимогою відставки керівництва Грузії.

«Я зберу 50 тисяч людей, та буде більше і знесемо к бісовій матері цих недоумків. Я створю такий кризи, що весь світ побачить. Як знадобиться Порошенко нас підтримає та пришле своїх людей, Яценюк теж обіцяв. Це буде не одноденна акція, ми змусимо Народ піднятися, Ми розробили таких сценарій, сам побачиш, Майдан навіть не згадаєш. Та найважливіше ти як Президент маєш бути з народом. Аслана, Магмеладзе та подібних пройдисвітів неможна повертати, їх треба прибрати, вони завадять».

Георгій Маргвелашвілі відповів

«Якщо зберете багато людей та ЗМІ заздалегідь підготує грунт Я Вас підтримаю, та все повинно бути від імені народу, а також необхідна підтримка США, вони повинні мені сказати»

Саакашвілі вибачився, що свого часу не приділив необхідної уваги до Георгія.

«Якби Ви звернули на мене увагу, я не став би президентом Грузії»

сказав Маргвелагвілі.

Джерело запевняє, що має запис даної розмови. Від розшифрував текст з приятелем з Грузії і коли дізнався, що 21-го березня в Тбілісі проводиться Акція проти керівництва країни, вирішив надати дану інформацію. Як він відмітив, Україна та Грузія завжди товаришували та брудна політика не повинна внести розлад в наші народи.

 

Медіа

Останнє редагуванняСереда, 25 березня 2015 00:00

18 коментарі

вгору