Яценюк запропонував звільнити Чумака з антикорупційного агентства

Яценюк запропонував звільнити Чумака з антикорупційного агентства

Чумак вирішив залишитися нардепом

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував звільнити Віктора Чумака з Національного антикорупційного агентства щодо запобігання корупції.

"Я буду пропонувати уряду звільнити Чумака з органу, в який він обирався на прозорому конкурсі – він прийняв рішення залишитися народним депутатом України", – сказав Яценюк в ході засідання уряду.

Раніше на засіданні уряду Яценюк публічно звернувся до Чумаку з тим, щоб він протягом доби визначився: чи залишиться він в Національному антикорупційному агентстві щодо запобігання корупції, або збереже мандат народного депутата.

"Я думаю, що буде коректним публічно звернутися до народного депутата України пану Чумаку: нехай він протягом 24 годин повідомить уряду ще раз, свідомо чи він прийняв рішення про те, що не бажає працювати в Національному антикорупційному агентстві щодо запобігання корупції", – заявив прем'єр на засіданні уряду в середу в Києві.

За словами Яценюка, у разі, якщо Чумак відмовиться працювати в Нацагентстві, "то тоді ми повинні його звільнити і знову проводити конкурс".

Нагадаємо, 28 січня народний депутат Віктор Чумак заявив про вихід з фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді України. "Я виходжу з фракції і в НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції – ред.) Я теж не йду", – повідомив Чумак журналістам у четвер в Києві.

Він заявив, що написав офіційну заяву про вихід з фракції і має намір бути позафракційним депутатом. Він пояснив, що його рішення відмовитися від членства в НАЗК викликано тим, що працювати там йому просто не дадуть. "Моя фігура є дуже серйозним подразником", – зазначив Чумак.

 

Медіа

Останнє редагуванняЧетвер, 25 лютого 2016 14:12
вгору