Тимчук розповів, як буде проходити перемир'я на Донбасі

Тимчук розповів, як буде проходити перемир'я на Донбасі

Росія вже не раз показувала, як уміє "дотримуватися" режим тиші

Незважаючи на домовленості про перемир'я на Донбасі, Росія все одно його буде зривати через своїх військових і підконтрольних їй місцевих бойовиків. Про це виданню "ГОРДОН" повідомив народний депутат Дмитро Тимчук, коментуючи заяву нардепа Олександра Бригинця про фіксацію на окупованих територіях Донбасу винищувачів РФ.

За його словами, російська сторона буде порушувати перемир'я на фронті, що вже не раз показувала під час попередніх "режимів тиші".

"В припинення вогню з боку бойовиків я не вірю. Коли терористи, незважаючи на оголошене ними перемир'я, продовжать обстріли, Росія акцентує на цьому увагу. Москва буде запевняти, що, як і всі, виступає за припинення вогню, але бойовики її не слухаються. тим самим РФ знову спробує показати, що непричетна до конфлікту на Донбасі. По-моєму, перемир'я, оголошене з 1 вересня, відповіло на всі питання. всі попередні "режими тиші" зривалися дуже швидко. Росія не досягла своїх цілей на Донбасі, тому на припинення вогню розраховувати не доводиться", – резюмував Тимчук.

Також нардеп зазначив, що навчання російських військ перемістилися з території Росії на окупований Донбас, де російські військові використовують війну для відпрацювання бойових завдань.

"Ми повідомляли, що одночасно з початком військових навчань в Ростовській області і Криму вони стали проходити і на окупованих територіях Донбасу. Справа в тому, що російське командування використовує вчення 1-го і 2-го армійських корпусів "ДНР" та "ЛНР" для відпрацювання бойових завдань, за які їм ставлять оцінки. тобто поєднують приємне з корисним. Обстрілюючи наші позиції, вони нібито виконують навчальні завдання. Ось в чому проблема. По суті, вони виконують якісь свої вогневі завдання, але це відбувається в рамках конфлікту на Донбасі", – зазначив Тимчук.

 

Медіа

Останнє редагуванняЧетвер, 15 вересня 2016 16:08
вгору