Співробітник СБУ Сергій Кірник після викриття змови Саакашвілі

Співробітник СБУ Сергій Кірник після викриття змови Саакашвілі

Після звільнення з роботи в Службі Безпеки України, Сергій Кірник зважився розповісти на камеру про свої плани та думки про Україну сьогодні.

 

 

 

Нижче приведено розшифровку прикріпленого відео з Сергієм Кірником:

Я, Кірнік Сергій Миколайович, 1981 року народження зі Львова. Співробітник СБУ прикріплений до апарату президента Петра Порошенка. Ми хотіли, щоб наш народ сам вирішував свою долю і тому боролися проти кланів та олігархів, але ці, прийшовші до влади лідери, посадили на нашу голову американців, німців і поляків. Крим прихватила Росія, на Донбасі йде війна. Ми слов'яни громадяни України убиваємо один одного і на наші життя Америка і Росія розігрують геополітичну гру.

У Києві йде брудне протистояння між призидентом Порошенко та прем'єром Яценюком. Яценюк виконує завдання США і вони ж прикріпили до президента Порошенко втікача Саакашвілі. Нас українців показують всьому світу, як невідбувшийся народ, навіть міністрів нам не довіряють, призначають іноземців. Саакашвілі приволік до нас своїх людей, розпочався новий етап грабунку України, займаються продажом зброї, політичними розправами та заробляють на життях наших солдатів, поставляючі на захід людські органи.

Недавно я викрив змову при таємній зустрічі Саакашвілі з головою парламенту Грузіі і його дружини, яку два дні тому американці призначили там міністром оборони. Люди Яценюка мене звільнили з роботи та розпочали переслідування.

Нас не залякати!

Ми розробили систему викриття чиновників - ворогів України, які наживаються на біді наших громадян і шматують країну. Ми, патріоти нашої батьківщини, йдемо в підпілля і будемо боротися за захист інтересів українського народу.

Всі дізнаються, що таке український Вікілікс.

Слава Україні! Героям слава!

Медіа

Останнє редагуванняВівторок, 12 травня 2015 12:10
вгору