Саакашвілі з перших днів Губернаторства мітить в крісло Президента. - УВЛ в ДІЇ

Саакашвілі з перших днів Губернаторства мітить в крісло Президента. - УВЛ в ДІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Порошенко – Заходь,  заходь! Я маю їхати до Одеси, хочеш поїхали.

Гройсман – Мені краще залишитись Петре Олексійович. Хочу Вам сказати, що я дуже стурбований з цього приводу. Знаєте, мені вночі дзвонила Вікторія Нуланд, з приводу прийняття пакету законів та привітала з призначенням Михайла Губернатором Одеси з жартома сказала – «Саакашвілі набирає такий рейтинг, що можете його сміливо президентом обирати». Це вже не жарти Петре Олексійович.

Порошенко – Так, Почекай! Ми з Байденом все узгодили. Ти ж знаєш цю проблему. Ми повинні позбутися впливу Бені та його прибічників. Як би я чергового козла призначив на посаду в Одесі, вони з Палицею створили б проблеми. Зараз американці заспокоять Беню з його бандою.

Гройсман – Петре Олексійович, ви ж краще за мене розумієте, Саакашвілі не роблячи нічого пропіариться на весь світ, не тільки у нас. А натяк Нуланда, скоріше за все, розглядався в Держ.Депі., так просто вона цього не сказала б. Ми не можемо його чіпати, все буде контролювати Пайєтт.

Порошенко – Слухай, цей Пайєтт вже набрид, усюди соває свого носа, пішов нахуй! Тишком блядь, Зайчика підтримує. Ми на пряму спілкуємося з Вашингтоном і його менше треба слухати.

Порошенко – Дякую! За 10 хвилин виходимо! Чай будеш?

Гройсман – Ні дякую! Петре Олексійович! Я дуже турбуюся, це небезпечне рішення і громадянство Ви вже йому дали! Я ж його знаю, згадає своє коріння та заявить, що його пращури з України, Гетьманської крові, та ще й родич Степана Бандери. Прямо кажучи, оголосить себе першим Українцем!

Порошенко -  Та годі вже! Ти перебільшуєш! Все буде добре! Я буде зариватись, в Одесі наші люди натиснуть і Російські підкинуть краватки розжувати. Ти ж знаєш, що Міша з Маккейном увесь мозок винесли і зброя через них заходить, його дружина на органах заробляє. Так ціла низка махінацій, будь якої миті кримінал пришити без проблем, а потім Грузинам видати. Ти зрозумій, чорнодупого нікого на свою голову Україна ніколи не посадить. Я не вважаю, що до цього не дійде, але поки нехай попрацює.

Порошенко – В понеділок після погоджувальної ради подзвони та зустрінемося. Пакет треба винести на узгодження в Раду, це вимога МВФ треба обов’язково зробити, ти ж знаєш, що транш знову можуть затягнути. Дивися, ти за ці проблеми відповідаєш особисто.

Гройсман – Думаю все вийде! Ляшко створює проблеми, але з іншими фракціями все узгоджено. Голови фракцій просили зустрічі, додатково з Вами узгодимо та зробимо, Добре!? Я вже тоді піду, Петре Олексійович.

Порошенко – Добре, йди. Я теж виходитиму, Міша твій в приймальні чекає.

Медіа

Останнє редагуванняПонеділок, 01 червня 2015 12:25
вгору