Названі лідери на виборах в Раду в серпневому соцопитуванні

Названі лідери на виборах в Раду в серпневому соцопитуванні

Лідирують "Опозиційний блок" і "Блок Петра Порошенка"

13,1% опитаних центром соціальних досліджень "Софія" готові проголосувати за партію "Опозиційний блок", 12,6% – за партію "Блок Петра Порошенка" і 12,1% – за "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" на виборах до Верховної Ради. Про це свідчать результати опитування, представлені в прес-центрі "Українських новин". 

Згідно з опитуванням, якби в найближчу неділю відбулися вибори до Верховної Ради, 42,1% опитаних обов'язково взяли б участь в голосуванні, 23% респондентів не впевнені, але швидше за все взяли б участь в голосуванні, 6% – швидше за все не голосували б, 23% – точно не голосували б і 5,1% респондентів не змогли відповісти.

Серед респондентів, хто обов'язково голосував би на парламентських виборах, 13,1% проголосували б за партію "Опозиційний блок", 12,6% – за партію "Блок Петра Порошенка "Солідарність", 12,1% – за "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

Крім того, 7,9% респондентів проголосували б за Радикальну партію Олега Ляшка, 7,6% – за "Об'єднання "Самопоміч", 5,7% – за партію "Хвиля" (якщо її очолить голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі). Решта партій не змогли подолати 5-відсотковий бар'єр.

Зокрема, за партію "Всеукраїнське смакота "Свобода" проголосували 4,3% респондентів, за партію "Українське об'єднання патріотів "УКРОП" – 1,9%, за "Народний фронт" проголосував би 1,1% респондентів, за "Демократичний альянс" – 0,5%.

Опитування проводилося з 26 серпня до 5 вересня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2007 респондентів віком від 18 років і старше з усіх областей, окрім Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

 

Медіа

Останнє редагуванняЧетвер, 15 вересня 2016 15:58
вгору