Губернатор Михайло Саакашвілі Підкупив Європейську Народну Партію і блокує візову-лібералізацію України і Грузії!

Губернатор Михайло Саакашвілі Підкупив Європейську Народну Партію і блокує візову-лібералізацію України і Грузії!

  Корупція в ЕРР може привести до відставки лідера партії Джозефа Даула (Joseph Daul)!

 

 


ЕРР 13 березня прийняла декларацію по Грузії. У декларації відмічено, що нинішня влада Грузії не дотримується демократичних принципів, порушена свобода судової системи і притісняються права вільної журналістики. Ці зауваження президент ЕРР Джозеф Даул (Joseph Daul) назвав причиною для відхилення Європарламентом програми візолібералізації, що передбачає безвізові стосунки Грузії і ЄС. ЕРР має найбільшу фракцію в Європарламенті і реально можуть заблокувати ухвалення рішення, яке Громадяни Грузії з нетерпінням чекають більше 15 років. Президент Джозеф Даул (Joseph Daul) заявив, що вони спостерігатимуть як поведеться Грузинська влада по відношенню Єдиного Національного Руху, Лідером якого є Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі. Європейцям відомо, що ще 2012 року представники партії Зелених, звинуватили ЕРР в отриманні великого фінансування від Президента Саакашвілі за лобіювання Грузинського Лідера в Європі. Режим Саакашвілі проводив політичні репресії, саджав до в’язниць і застосовував тортури до людей промовців проти нього. Факти тортур і згвалтування ув'язнених, багаторазово були зафіксовані міжнародними гуманітарними організаціями, такі факти були поширені і в соц. мережах, що викликало обурення народу, але керівництво ЕРР навпаки вихваляло Саакашвілі, а факти називали монтажем. Восени 2012 року Саакашвілі програв вибори, за масові насильства і вбивства до в’язниць потрапили високопоставлені чиновники, а Михайло Саакашвілі втік на Україну, і під захистом Вашингтону став Одеським Губернатором.

Лідер ЕРР Джозеф Даул (Joseph Daul) 29 березня відвідав столицю Грузії Тбілісі, він зустрівся з увїязненими чиновниками режиму Саакашвілі і зажадав їх звільнення, пригрозивши нинішній владі Грузії, що інакше призупинить розгляд візового питання в Європарламенті. У Жовтні 2016 року в Грузії пройдуть парламентські вибори і для політичного об’єднання "Єдиний Національний Рух" Саакашвілі не вигідно, що політичні дивіденди від Євро інтеграції і відміни віз отримає правляча коаліція "Грузинська Мрія". Цей процес Саакашвілі хоче приписати собі і Джозеф Даул (Joseph Daul) використовується для шантажу і блокування питання в Європарламенті.

Наші Італійські друзі, члени фракції ЕРР, повідомили, що в квітні Джозеф Даул (Joseph Daul) зустрічався з екс-міністром оборони Грузії Давидом Кезерашвілі і було вирішено питання подальшого фінансування народної партії. На закритих зборах Джозеф Даул (Joseph Daul) повідомив, що на пост президента парламентської ансамблів OSCE, ЕРР просуватиме Гігі Церетелі, якого рекомендує пан Саакашвілі, а питання відміни віз для України і Грузії фракція заблокує, щоб воно взагалі не потрапила в розпорядок дня Європарламенту.

Найближчим часом члени фракції збираються підняти питання корупційних угод Джозефа Даула (Joseph Daul) і використання ЕРР в чужих політичних цілях.

Політичний Експерт

Albert Gabbana

Медіа

Останнє редагуванняП'ятниця, 01 квітня 2016 12:43
вгору