Чиновники "ДНР" насмішили жителів Донецька

Чиновники "ДНР" насмішили жителів Донецька

Вони запевняють, що на окупованих територіях продукти дешевші, ніж "в Україні"

У так званій "ДНР" переконані, що в "республіку" постійно їдуть жителі підконтрольних територій України за дешевими продуктами і паливом.

"У нас намітилася тенденція, коли навіть жителі прилеглих окупованих територій, що приїжджають до нас і заправляються у нас, і навіть роблять покупки, адже у нас ціни на ряд товарів набагато нижчі за українські", – сказала якась керівник проекту "Народний контроль", депутат парламенту Катерина Мартьянова.

"Депутат" не привела конкретних порівнянь цін на товари і послуги на підконтрольних і непідконтрольних територіях. За неї це роблять донеччани, які дивуються таким висновкам.

"Можливо, щось вже і зрівнялася в ціні. Наприклад, побутова хімія – немає сенсу везти з Артемівська, наприклад, засоби для прання або миття посуду. У нас в Донецьку магазини забиті такими російськими товарами. Якість жахлива, це я вам відразу кажу, але відмиває-відпирає – і то добре. М'ясо в Донецьку рази в півтора дорожче, навіть якщо перевести ціну за курсом 1:3. Даремно оголошення скрізь висять "Привеземо м'ясо з України" і ціни божеські, – розповіла донецька домогосподарка Алла Кілару. – Яйця чомусь дорожчі в два рази, хоча в Донецьку є птахофабрика. Ковбаси, ковбасні вироби, цукерки, консерви – все це тягнуть звідти, з вільних територій, сюди, до Донецька. По-перше, якість краща стократ, по-друге, навіть з проїздом виходить дешевше. Так що там говорити: ліки я беру сестрі в Маріуполі за 270 гривень флакончик, а в Донецьку вони ж коштують більше тисячі рублів! Фрукти і овочі в Донецьку стоять приблизно стільки ж, скільки і всюди. Але говорити, що в Донецьку дешевше – це ж курям на сміх!".

 

Медіа

Останнє редагуванняП'ятниця, 22 квітня 2016 12:59
вгору