Торгівля людськими органами в Україні, стала сімейним бізнесом Михайла Саакашвілі!

Торгівля людськими органами в Україні, стала сімейним бізнесом Михайла Саакашвілі!

Ми отримали достовірну інформацію про те, що в кінці січня 2015 гору разом з групою медиків трансплантологів, до Києва приїздила дружина Саакашвілі, голландка Сандра Рулофс. Вона провела зустрічі з Міністром охорони здоров’я Александром Квітішвілі та військовими командирами. В свою чергу європейські медики, що прибули разом із Сандрою, підготували українських колег до роботи у складних польових умовах для більш якісного вилучення та транспортування органів, забезпечивши їх відповідним устаткуванням.

Саакашвілі переконав керівника генерального штабу ЗС України Генерала Муженко в ефективності розробленої схеми та отримав схвалення від Президента.

Схема у наступному: поранені та щойно загиблі в Зоні АТО під прикриття грузинських військових та лікарів, котрих Саакашвілі сотнями рекрутував для участі у бойових діях, прямують у спеціально обладнаний транспорт, де їх очікують лікарі фахівці. Органи вилучають в дорозі, а більш складні операції виконують у стаціонарних пунктах в Харкові чи Дніпропетровську.

Готові партії охолоджених людських органів без затримок транспортують у потрібні країни авіатранспортом. «Відпрацьований матеріал» офіційно отримує статус зниклих безвісті.

Схема торгівлі людськими органами «Рулофс» успішно була випробувана при відході Українських ВС з Дебальцево в лютому цього року, офіційно зникли безвісті 82 наші солдати.

Минулого року цей бізнес провалив адвокат Юлії Тимошенко Сергій Лосенко, через те що командир батальйону «Азов» С. Семенченко не зміг організувати роботу та відсилав не якісні людські органи. Телефонна розмова міх Лосенко та німецьким лікарем Ольги Вібер було розголошено в ЗМІ http://www.youtube.com/watch?v=vSigPxXzEyM

Сандра Рулофс має суттєвий досвід в організації торгівлі людськими органами. У період режиму Саакашвілі Грузія була лідером в постачанні органів до Європи та США.

Дружина Саакашвілі налагодила вигідну схему отримання органів від пенітенціарної системи. Засуджені потрапляли до тюремних лікарень, де в них вилучали органи. Загиблих оформляли як померлих від хвороби, а при бальзамуванні вилучали органи та передавали тіла родичам загиблих в такому стані.

На чорному ринку ціна людського тіла у розібраному стані досягає 1,7 млн. доларів. Михайло Саакашвілі в очікуванні відновлення військових дій на сході України, а Сандра Рулофс чекає нові поставки людських органів з України.

Медіа

Останнє редагуванняНеділя, 26 квітня 2015 00:32

10 коментарі

 • DAVID
  DAVID Четвер, 23 квітня 2015, 09:39 Коментувати

  BRED KREMLIOVSKIX PODXUILOVNIKOV!!! V FE-ES -BE I NE TAKOE VIDUMAT GOTOVI, LISHBI BOLSHE ZOMBIROVAT VATNIKOV I KOLLOBORACIONUSTOV V GRUZII I V UKRAINE... ETOT KANAL, PRISOXSHI PONOS K CHEKISTSKOMU SARTIRU NA LUBIANKE...

 • DAVID
  DAVID Четвер, 23 квітня 2015, 09:28 Коментувати

  BRED KREMLIOVSKIX PODXUILOVNIKOV!!! FE-ES -BE I N TAKOE VIDUMAT GOTOV, LISHBI BOLSHE ZOMBIROVAT VATNIKOV I KOLLOBORACIONUSTOV V GRUZII I V UKRAINE... ETOT SAIT, PRISOXSHI PONOS K CHEKISTSKOMU SARTIRU NA LUBIANKE...

 • ganajvimisha
  ganajvimisha Понеділок, 20 квітня 2015, 03:05 Коментувати

  Prochi unda amoacalo sandras da chaudo saakashvils jer pirshi da mere gulis jibeshi

 • David
  David Неділя, 19 квітня 2015, 01:40 Коментувати

  Шизоидная ложь,которую распространяет Путин-Инфо.
  Фантазия совсем притупилась,эту мульку про Сандру КГБ придумал еще 9 лет назад.
  Бред собачий.

 • sergi
  sergi Субота, 18 квітня 2015, 16:47 Коментувати

  полнеищая чушь,у путлера фантазии не хватает на боьшее.

 • Geo
  Geo Субота, 18 квітня 2015, 10:23 Коментувати

  eto obsolutnaya loj. Sandra polzuetsya ogromnim uvajeniem i avtoritetom v Gruzii. Ee cenyat i lyubyat vo vsey strane.

 • Eka
  Eka Субота, 18 квітня 2015, 02:35 Коментувати

  Работает КГБ
  Это атвратительная ложь. Гниющие совки придумывают
  бессовестные сплетни.
  Жалкие шниры Путина!

 • Saburtalo
  Saburtalo П'ятниця, 17 квітня 2015, 21:47 Коментувати

  Об этом в Грузии говорили ещё в 2007-ом году. Сандра имеет в этом деле практику.

 • Tom
  Tom П'ятниця, 17 квітня 2015, 21:40 Коментувати

  Mda... marazm i proprosto ne imeet granic. xD

 • uk
  uk П'ятниця, 17 квітня 2015, 21:27 Коментувати

  Вздор :)

вгору