Яценюк звернувся до Порошенка: "Підтримайте мене або звільніть"

Яценюк звернувся до Порошенка: "Підтримайте мене або звільніть"

Прем'єр закликав президента визначитися

Прем'єр Арсеній Яценюк закликав президента Петра Порошенка підтримати його уряд, або сформувати новий. Про це він заявив в інтерв'ю Financial Times, опублікованому в четвер, передає "Українська правда".

"Якщо президент не хоче працювати зі мною, і якщо його фракція так протидіє цьому уряду і його прем'єр-міністру... Я попросив би з усією повагою взяти відповідальність за формування уряду, представлення програми нового уряду народу України і сформувати нову коаліцію", – сказав він.

"Підтримайте мене або звільніть", – додав прем'єр.

Також він запевнив, що робить все, щоб не допустити повторення 2005 року, маючи на увазі конфлікт між тодішнім президентом Віктором Ющенком і прем'єром Юлією Тимошенко.

"Я ніколи не буду скаржитися на мого президента... Я буду прикушувати язик до кінця. Але кінець занадто далеко", – заявив Яценюк.

При цьому він відмовився коментувати виданню розмови про можливе призначення прем'єром главу Мінфіну Наталію Яресько. У той же час джерело Financial Times заявило, що спершу Яценюк підтримував її кандидатуру, але пізніше передумав, вирішивши, що вона не отримає необхідної підтримки парламенту.

 

Медіа

вгору