Рада ЄС домовилася активізувати підтримку мирного процесу в Україні – Туск

Рада ЄС домовилася активізувати підтримку мирного процесу в Україні – Туск

Європейська рада погодила активізацію підтримки мирного процесу в Україні. Про це заявив президент Євроради Дональд Туск під час засідання Європейського парламенту в Брюсселі в середу.
 "На весняному засіданні Ради ЄС домовилися активізувати підтримку українського мирного процесу і зв'язування санкцій з повним виконанням мінських угод", – написав він у Twitter.
 Також Туск додав, що Єврорада підтвердила прихильність 6 країнам "Східного партнерства" і необхідність зміцнення їх демократичних інститутів.
 Як повідомлялося, Європарламент у середу почав пленарне засідання з хвилини мовчання за жертвами вчорашньої авіакатастрофи у Франції.
 Читайте також: Засідання Європарламенту почалося з хвилини мовчання Українці не повинні платити безвізовим режимом за російську агресію - Клімкін 30 березня в Україні приїдуть лідери ЄС - МЗС Більдт: Ми попереджали ЄС про плани Росії щодо України, але Брюссель спав Ющенко заявив, що Захід недостатньо допомагає Україні Поліцейська місія ЄС не вимагає мандата Радбезу ООН - Єлісєєв ЄС оцінить виконання Мінських домовленостей і обговорить санкції в кінці липня

Медіа

вгору