Березюк: Мене запросили на 21:00 на зустріч з президентом

Березюк: Мене запросили на 21:00 на зустріч з президентом

Спочатку зустріч голів фракцій і депутатських груп з президентом і прем'єром була запланована на 20:00

"Самопоміч" візьме участь у зустрічі з президентом на Банковій о 21:00 і ще раз нагадає про свої три вимоги, після виконання яких фракція готова підтримати нового кандидата на прем'єр-міністра.

Про це після засідання фракції "Самопоміч" заявив її голова Олег Березюк.

Спочатку зустріч голів фракцій і депутатських груп з президентом і прем'єром була запланована на 20:00. Проте пізніше її перенесли на 21:00 через пізнє повернення президента з Краматорська. Зараз на Банковій продовжується засідання фракції БПП за участю президента. Рішенням має стати офіційне висунення Володимира Гройсмана на посаду прем'єра.

"Ми з президентом мали низку розмов, і ми пояснювали нашу позицію щодо того, яким повинен бути прокурор. Він має бути рівновіддаленим від олігархічних груп. Тому ми далі будемо наполягати, щоб вибір (генпрокурора – Авт.) мав елементи конкурсності. Ми пропонували президенту простий варіант: нехай він вибере трьох осіб, тому що це його виключне конституційне право призначати генпрокурора, і приніс ці три кандидатури до парламенту для публічного обговорення", – заявив Березюк.

Глава фракції "Самопоміч" нагадав, що їхні депутати голосуватимуть за нового прем'єра виключно за трьох умох: генпрокурор, який повинен бути звільнений, зміна ЦВК і зміна виборчого законодавства (на пропорційній основі за відкритими списками – Авт.), яке буде запобіжником дострокових парламентських виборів.

Відповідаючи на запитання підтримки кандидатури спікера Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра, Олег Березюк сказав: "Що стосується його менеджерських здібностей, думаю, – це буде перший прем'єр, який був мером. Це дуже відповідальна робота. І менеджерські та управлінські функції цього кандидата явно краще від попередника".

 

Медіа

Останнє редагуванняП'ятниця, 01 квітня 2016 21:20
вгору