ЩО Ж ВОНИ РОБЛЯТЬ? Дрон зняв на відео масштаби нищення дерев на Закарпатті (відео)

Поділитися з друзями

Команда WWF (Всесвітнього фонду природу) в Україні оприлюднило відео  масштабів вирубки лісів в  Усть-Чорнянському лісництві, зняте з висоти пташиного польоту, інформує сайт tsn.ua.

Дрон відзняв близько 50 гектарів суцільно зрубаного лісу. В організації додали, що нові дерева тут почали рубати попри “період тиші”.

Оглянути територію через можливе порушення Закону “Про оцінку впливу на довкілля” 12 червня взялася робоча група у складі Держекоінспекції, громадських екоінспекторів, експертів “Лісової варти” та журналістів-розслідувачів. У повідомелнні йдеться, що міст, який вів до лісосіки, перекрили невідомі молодики. На місце викликали поліцію, однак перевірки домогтися так і не вдалося. Але наступного дня захисники природи таки потрапили на ліосіку та зафільмували на відео масштаби вирубки:

“Коли нам нарешті вдалося потрапити на місце, ми були вражені масштабом суцільних вирубок. Також, попри “період тиші”, із 7:00 до 12:00 невідомі особи зрубали близько сотні дерев. Вибірково оглянувши пні свіжозрізаних дерев, ми виявили, що відсоток хворих дерев може бути значно меншим, ніж зазначений у документації” – заявив координатор проекту “Лісова варта”  Дмитро Карабчук.

Про порушення повідомили аудиторів компанії SGS, які видали сертифікат, а також український і міжнародний офіси Лісової наглядової ради (FSC).


Поділитися з друзями