Чому на кури Косюка є мільярди, а на освіту їх не вистачає? Раби в рабських умовах можуть виростити тільки безмовних неосвічених рабів

Поділитися з друзями

Таїса Гайда

Моя мала зараз в таборі, як і ще інших 40 дітей -переможців олімпіад з фізики, математики та інформатики Це табір, де крутелезні вчителі проводять купу цікавих додаткових уроків та ігр. Забрала її додому на вечір і не можу переслухати про завдання, задачі, гру “що, де, коли”.

Розповідає без перестанку і з повним захопленням. Табір фінансує міська рада, вчителі працюють як волонтери. Ще кільком дітям, які не з міста ВІнниці а з області , витрати оплатили самі батьки бо розуміють як це важливо.

Такі табори формують інтелектуальну еліту країни і тримаються виключно на ентузіазмі Вчителів та підтримці місцевої влади.

Так ось я про що, ми мамо купу фінансування як на державному так і на місцевому рівні проектів патріотичного спрямування і це добре. Але майже ніхто не фінансує розвиток майбутньої інтелектуальної еліти країни. То як ми виберемось з економічної кризи без без тисяч нових управлінців , економістів, інженерів, програмістів ? Як формуватиметься наша нова політична і управлінська еліта без базової гарної освіти?

Друзі, це так просто і так важливо, вкладати в освіту майбітніх поколінь, щоб у країни з’явилось майбутнє, щоб виросло нове покоління розумних молодих людей, які зможуть цю країну змінити. Але ті , що навчають своїх дітей за кордоном, клали одну штуку на навчання наших а для них чужих дітей. Ті, що відкривають для своїх дітей бізнес і купують нерухомість за кордоном, не збирааються тут жити, ті , що виводять гроші в офшори, сидять на старті на валізах, щоб втекти в будь-який підходящий момент. То чому ми так просто довзоляємо їм залишити наших дітей без майбутнього?

Чого на кури Косюка є мільярди а на освіту їх не вистачає?

Так боляче …

Але які табори… он у нас більшість шкіл в районах без інтернету і з компами 2004 року …Так і живемо. Раби в рабських умовах можуть виростити тільки безмовних неосвічених рабів

Джерело


Поділитися з друзями