ЧЕРГОВА ЗМОВА? Подорожчання бензину в Україні! Розкрито правду про захмарні ціни!

Поділитися з друзями

Перша неділя жовтня піднесла українським водіям вельми неприємний сюрприз: ціни на паливо різко підскочили і досягли рекордних показників повідомляютьhttp://www.slovech.co/

Всього за п’ять днів в Україні ціни на бензин і дизель зросли на цілу гривню. Експерти простежили, наскільки змінилася вартість палива в середньому по країні.

Так, консалтингова група «А-95» повідомляє, що середня ціна на бензин А-95 піднялася з 32,08 грн/л до 33,03 грн/л. При цьому максимальна ціна на бензин цієї марки досягла 35,49 грн/л, зокрема на заправках WOGі ОККО.

Подорожчання дизеля виявилося ще більш помітним: середня ціна на нього виросла з 29,88 грн/л до 30,96 грн/л.

Найменше зросли ціни на автогаз. За тиждень вони виросли з 15,05 до 15,36 грн/л.

Власники заправок розповіли, що різке подорожчання пального обумовлене трьома головними причинами:

зростанням цін на нафту;
проблемами з поставками нафтопродуктів з великих заводів;
нестабільним курсом гривні.
Раніше ми повідомляли про те, що зростання ціни на нафту за барель різко відобразиться на вартості бензину. Подорожчання нафти пов’язане з рядом санкцій від Дональда Трампа, які вводив проти нафтовидобувної промисловості Ірану.

Що стосується України, то, за розрахунками, якщо нафта таки подорожчає до 100 доларів за барель, то літр бензину в Україні коштуватиме 38-40 грн, а дизельного палива – 36-38 грн.

На сьогоднішній день залишається потенціал для зростання роздрібних цін. Причому внутрішні ціни не встигають за зовнішніми. Тобто оптова вартість закуповуваного трейдерами імпортного палива зростає швидше роздрібних цін на вітчизняних АЗС. Тому можна сміливо прогнозувати, що в найближчий тиждень ми будемо спостерігати стабільне зростання вартості літра пального в середньому на 50 копійок.

«Вже зараз є деякі прогнози, що слідом за нинішнім зростанням відбудеться різкий обвал вартості нафти і нафтопродуктів. Поживемо – побачимо», – заявив директор Консалтингової групи« А-95 »Сергій Куюн.

Слідом за бензином продовжує дорожчати і скраплений газ. Зараз ціна досягла рівня, на якому повинна була стабілізуватися. На думку експертів, зростання вартості скрапленого газу повинен припинитися на позначці 15,2 грн за літр.


Поділитися з друзями