“Хочу доньку чи сина, а може навіть відразу обох. Мені є чому їх навчити..” – так мріяв Федя.. Не судилося. В суботу Федю поховали

Поділитися з друзями

72 бригада… 23 роки… Два місяці боротьби за життя… На жаль..

Царство Небесне, Світла та Вічна Память Герою… Щирі співчуття родині, друзям, побратимам воїна..

Небесний батальон 72 бригади збільшився..

13 вересня у госпіталі від тяжкого поранення помер 23-річний військовий Федір Рубанський.

Молодий військовий мріяв про власну родину та дітей і не втомлювався повторювати: “Війна навчила дивитися на світ іншими очима, цінувати те що маєш”

Боєць брав участь у боях за Авдіївку, взяття Алмаза, воював в інших гарячих точках на сході, передає вінницький 33kanal.com.

Як стало відомо, важке осколкове поранення військовий 72-ої бригади імені Чорних Запорожців отримав наприкінці червня цьогоріч. Напередодні, 12 вересня, він помер у столичному шпиталі. Лікарі боролися за життя бійця впродовж двох місяців.

“Стан був вкрай важкий. Мама, наречена Федора, друзі, побратими, волонтери – ми не втрачали надії!..Ми вірили у те, що наші світила нейрохірурги його витягнуть. На жаль”, – зазначають волонтери. 

Як стало відомо, Федір – уродженець Могилева-Подільського, що на Вінниччині. До війни навчався на механіка-водія в Одеській області. Мав кохану дівчину й в одному з інтерв’ю розповів:

“Хочу доньку чи сина, а може навіть відразу обох. Мені є чому їх навчити. Війна навчила дивитися на світ іншими очима, цінувати те що маєш. Тільки це важливо, тут і зараз”. 

джерело


Поділитися з друзями