Усім хочеться грошей і побільше: Справа Зайцевої набуває все більш скандального обороту

Поділитися з друзями

Гучна справа про ДТП в Харкові на Сумській, в якій звинувачують Альону Зайцеву і Геннадія Дронова, набуває все більш скандального обороту.

Вчора, 20 листопада, відбулося чергове засідання Київського райсуду Харкова, на якому були представлені сумнівні результати експертизи причин ДТП.

З останніми висновками погодилися прокурор, адвокати Зайцевої і суддя.

Постраждалим ж такі результати незрозумілі, вони підтримували відведення експертам, на якому наполягали і адвокати Дронова.

У той же час, адвокати Зайцевої очікують чергового «тріумфу», не соромлячись очорняти постраждалих у ДТП в мережі.

На це звернула увагу журналіст Тетяна Доцяк, про що вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Вона зазначила, що один з адвокатів Зайцевої лайкнув дуже неоднозначний коментар під своїм постом:

«… Тут кричать, Зайцева погана, нам її подачки не потрібні і тут же мільйонні позови вимагають. Навіщо? Потім, щоб і собі таке ж дороге авто купити, квартиру, маленький кораблик … адже це все не купиш за первісну допомогу в 50 тис. грн. Всім хочеться грошей і побільше. А кому хочеться, загиблим? Ні, живим. Загиблим вже взагалі нічого не потрібно, крім виділених двох метрів…»

Таке «обілення» Зайцевої викликало гнів у українців. Відзначають вони і «професіоналізм» харківських експертів.

«Поки весь цивілізований світ робить комп’ютерну реконструкцію ДТП, експерти Харківського НДІСЕ показують механізм ДТП на дитячих іграшках», «З перших секунд трагедії гидко, що насправді ту, яка заподіяла стільки смертей, горе рідним, виправдовують. Шукають їй перешкоди. Так їхала б вона тихо і перешкод би не було. Смішно, людей не обдурити, їй з цим жити», – пишуть у коментарях.

«Момент небезпеки настав не коли Дронов рухатися з перехрестя почав, а коли Зайцева за кермо в той вечір сіла», «Я взагалі не розумію, чому обговорюється водій, який виїхав на перехрестя в момент перемикання жовтого на зелений, а не водій, який летів через перехрестя на давно червоний!!! Де мізки обговорювачів?», «Друзі, а що робити треба в цій ситуації? Зайцеву відбілюють, як невинну овечку, на наших очах. Вона вже й не винна, поганий Дронов їхав не там і не туди, і спровокував, погіршив, змусив, не врахував. Що робити?», – обговорюють ДТП в мережі.

 


Поділитися з друзями