РІВНО 10 РОКІВ ТОМУ НАЗАД ПРЕЗИДЕНТОВІ ЮЩЕНКО ПОДЗВОНИВ ПРЕЗИДЕНТ СААКАШВІЛІ. ЦЬОГО РАЗУ ВІН СКАЗАВ ТРИ СЛОВА – «ВОНИ ПРУТЬ НА ТБІЛІСІ»!

Поділитися з друзями

Рівно 10 років тому назад Президентові Ющенко подзвонив Президент Саакашвілі. Зазвичай, Саакашвілі говорить багато. Цього разу він сказав три слова – «Вони пруть на Тбілісі»!

Віктору Андрійовичу не треба було пояснювати «хто вони», і що за цими словами стоіть. Ми почали обдзвонювати всіх наших друзів – Президента Польщі Качинського, Президентів Литви, Латвії та Естонії. Для того, щоб полетіти в Грузію підтримати грузинський народ і чинного президента. Усі Президенти згоду дали одразу. Качинський погодився дати свій борт для всіх, бо в прибалтійських Президентів своіх літаків не було. І ми, в чому нас застав дзвінок Саакашвілі в тому й полетіли в Грузію. Під час польоту стало зрозуміло, що Тбілісі не приймає, тому що московитські снайпери вже контролювали аеропорт. Нам довелося сісти в азербайджанському прикордонному містечку Гянжди і автобусами добиратися до Тбілісі. На кордоні нас прикривали грузинські збройні сили куленепробивними щитами, бо російські війська бачили нас у бінокль. Президенти зробили офіційну заяву на весь світ – Украіна, Польща, Литва, Латвія, Естонія підтримують Грузію й засуджують російську агресію проти незалежноі краіни. Повернувшись до Києва, Ющенко звернувся до українського парламенту – підтримати Грузію і засудити російську агресію. Парламентська більшість не підтримала цей заклик. Проти проголосувала партія регіонів і не проголосувала партія Юлії Тимошенко. Це все, що ви маєте знати про актуальних політиків.

Минуло 10 років. Подивіться, як голосував украінський парламент «проти» російської агресії на Донбасі та Криму.

Тому що послідовні, бл@дь!

джерело


Поділитися з друзями