Немає квитків: як вокзальна мафія наживається на українцях

Поділитися з друзями

У пік літнього сезону українці практично не можуть виїхати в популярних напрямках – на південь чи захід України. Вся справа в тому, що квитків на поїзди немає в касах, ні в інтернеті – навіть в перший день продажів. У той же час пасажири вважають, що цей ажіотаж штучний. Про це повідомляє Сьогодні.

Так, жінка на ім’я Оксана спробувала забронювати квитки онлайн як за 45 днів до початку відпустки. Шукати початку за п’ять хвилин до старту продажів, проте квитків вже не було. Більше того, про схожі випадки в коментарях на сторінці Укрзалізниці повідомляють сотні пасажирів.

Журналісти вирішили провести розслідування і вирушили на вокзал купувати квитки у Львів – відразу чотири, ніби як для компанії. В касі очікувано повідомили, що квитків до Львова немає – ні на дату, про яку просили, ні на наступний день.

При цьому, як тільки кореспондент відійшов від каси, до нього звернулася жінка з гарною пропозицією – оформити квитки дорожче, ніж вони продаються в касі. Ще й відразу з прізвищем покупця. З’ясувати у жінки, як саме працює ця схема, на жаль, не вдалося.

У свою чергу експерт громадської організації «Європатруль» В’ячеслав Коновалов запевняє, що в результаті пасажири переплачують за квиток від 30 до 100%. Як працює система онлайн-бронювання, і чи дійсно створюється штучний дефіцит кореспонденти намагалися дізнатися в Укрзалізниці, яка не відповідає вже тиждень.

джерело


Поділитися з друзями