НЕЙМОВІРНІ ФОТО : з ким проводить відпустку Святослав Вакарчук

Поділитися з друзями

Святослав Вакарчук заінтригував шанувальників новим знімком, на якому компанію йому склали двоє відомих українців

Лідер «Океану Ельзи» виклав фото з поетом та письменником Сергієм Жаданом і виконавицею електронної музики Наталією Жижченко, більше відомою як ONUKA.

«Літо. Київ. Музика. Друзі», – прокоментували фото в Instagram «Океан Ельзи».

У мережі бурхливо відреагували на таке тріо. Знімок зібрав тисячі лайків та захоплені коментарі. Шанувальники одразу ж почали гадати, чи знімок було зроблено просто так, чи це натяк на майбутню співпрацю артистів.

«Яка крута компанія!», «Боже, Сергій Жадан. Круто!», «Напевно буде щось спільне?», «Можливо Онука приїде на концерт 24 серпня?», – відзначають у коментарях.

Судячи за хештегом до знімку, знаменитості зустрілися під час Uparkfestival в Києві.

Як відомо, Святослав Вакарчук зробив заяву, у якій прирівняв інформаційну зброю до хімічної. Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук закликав українців не піддаватись на провокації і критичніше ставитися до інформації в ЗМІ. На думку музиканта, поширення навіть завідомо неправдивої інформації може призвести до негативного резонансу.

«Будьмо пильними: ті, хто розповсюджують в ЗМІ відверту брехню, добре усвідомлюють, що вони роблять. Вони знають, що спростування має значно менший ефект, ніж сама брехня. Це як в анекдоті: «Ложечки нашлись, а осадок остался». Боротися з цим складно, але можливо, а головне – необхідно. Треба зажди включати здоровий глузд, логіку, аналізувати факти. Зменшувати вплив  емоцій. Довіряти лише прямій мові», – зазначив у зверненні Вакарчук.

Окрім того, музикант зазначив, що по суті, зараз відбувається інформаційна війна – українців отруюють неправдивою інформацією.

Джерело


Поділитися з друзями