Ми готові! Ми знаємо, що робити! – Офіційна заява бійців Добровольчої Армії України у зв’язку з російською агресією та воєнним станом

Поділитися з друзями

Ґрунтуючись на беззаперечних доказах збройної агресії РФ на Азовському морі Верховна Рада України ввела воєнний стан на території регіонів, які вже є або можуть стати об’єктом російського вторгнення.

Для нас, батальйону, який тиждень тому відзначив четверту річницю свого створення, нічого не змінюється суттєво. Ми по вже заведеній в наших лавах традиції відповідаємо: “плюс, прийняв”. Ми готові. Кожен з нас знає, що та як треба робити і готовий навчити іншого.

___ Командування разом з особовим складом висловлює підтримку Українським Воякам, які потрапили у полон, особливо тим, хто отримав поранення, а також їхнім родинам. Хлопці, ми з вами, ми в вас віримо.

Ми знаємо, що ті “свідчення”, які ви давали на камеру, були вибиті із вас примусово. Ми не вважаємо вас боягузами або зрадниками. Навпаки, ви зробили не просто все, що могли, ви зробили все що треба. Ми горді з того, що разом з вами захищаємо рідну Неньку-Україну.

Тримайтеся, не падайте духом і не вірте, що ви тут нікому не потрібні – на вас чекають кохані, рідні, близьки. На вас чекає Україна!

Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії


Поділитися з друзями