Ми вагалися, чи варто писати про це, але мовчати не можна. Це – Дмитро Український, молодший сержант 24 ОМБр ім. короля Данила.

Поділитися з друзями

ВИ МАЄТЕ ЗНАТИ ЙОГО ІСТОРІЮ!

Це – Дмитро Український, молодший сержант 24 ОМБр імені короля Данила. 8 серпня він віддав життя за Україну. Дмитро загинув як справжній Герой.

Український був командиром групи прикриття, що виконувала завдання у “сірій зоні” і, на жаль, потрапила у ворожу засідку. Військовий вирішив прийняти бій, попри те, що противник значно переважав у кількості. Саме рішучість молодшого сержанта врятувала бійців з основної групи, які отримали наказ на вихід, та врятувала життя 19-річного розвідника, якому наказав відходити сам Дмитро.

Він лишився з ворогами віч-на-віч. Він буквально відстрілювався до останнього подиху.

Ми вагалися, чи варто писати про це, але мовчати не можна. Тіло молодшого сержанта потрапило до рук російських найманців. Вони одразу ж опублікували фото загиблого у своїх “ЗМІ” та вигадали свою, зіткану на крові, версію бою. Брехня і провокація на темі загиблих – найбільше інформаційне зло, чинити яке можуть тільки нелюди.

Дмитро Український був родом з Донецької області. Він був з тих, хто в прямому сенсі слів боронив рідний край. І російська пропаганда намагалася на цьому “зіграти”.

Ми знаємо, що ви читаєте дописи фонду. Ми бачимо ваші скріни у соцмережах. І ми хочемо вам сказати: “Ця смерть, як і смерті інших кращих синів та доньок України, не зійдуть вам просто так з рук”.

Не забудемо! Не пробачимо!

джерело


Поділитися з друзями