Влади не має! Схеми- бандити – побиття АКТИВІСТІВ! Під Києвом тітушки по-звірячому побили активіста

Поділитися з друзями

На місці лісів і лугів під Києвом як гриби після дощу виростають висотки. Деякі з них місцеві жителі вважають незаконними і всіляко намагаються з цим боротися. Подібне протистояння нерідко закінчується жорстокими побиттями активістів.

Скандальний випадок стався 8 серпня у Вишневому Києво-Святошинського району. На території одного з житлових комплексів двоє невідомих напали і жорстоко побили громадського діяча Ігора Грішачова. Чоловік отримав множинні удари в голову і був доставлений у лікарню.
Активіст впевнений, на нього напали тітушки, яких найняв забудовник.

“У мене немає жодних побутових і комерційних конфліктів. Єдиний конфлікт – забудова земельної ділянки комунальної власності площею 10 га у Вишневому, яка призначена під створення міського парку. Ця ділянка незаконно забудовується компанією ТОВ “Євро 2000”, – розповів Грішачов.

Він також додав, що побиттю передували словесні погрози. Раніше молодий чоловік у складі групи активістів перешкоджав проведенню будівельних робіт на території цієї забудови.

Журналіст і активіст Євгеній Дейнека написав у Facebook, що забудовник на території, призначеній під парк, збирається спорудити 13 багатоповерхових будинків.

“І це без будь-яких документів. Ні, документи, звичайно є, але забудовник просто соромиться їх показувати”, – зазначив він.

Ната Пашура повідомила в Facebook, що згідно генплану, на території, де забудовник хоче побудувати висотки, повинен був цвісти парк – єдиний у місті.

“Сотні саджанців, висаджених жителями та їхніми дітками, знищені бульдозерами підло і безжально”, – написала вона.

В Єдиному державному реєстрі фізичних осіб і осіб-підприємців зазначено, що засновниками (учасниками) ТОВ “Євро 2000” є Сергій Олександрович Підхомутний, Людмила Василівна Підхомутна, а також компанія “Тінекасл Лімітед”. Адреса останньої – держава Беліз, що на східному узбережжі Центральної Америки.

Джерело


Поділитися з друзями